INMAROB LIFESCIENCE

Inmarob Lifescience, uygun fiyatlı ilaçlara erişim sağlamaya kendini adamış, gelişmekte olan bir firmadır. İlgili üretim tesisleri düzenleyici otoriteler tarafından akredite edilmiştir ve şu anda bu konuya odaklanmaktadırlar.

Dünya çapında birçok gelişmekte olan ve gelişmiş pazarda varlık oluşturmak, entegre bir steril dolum hattı için makineler, kapalı devre çalışma ve göz damlası dolumu ile katı oral dozajların üretimi için entegre bir granülasyon hattı sunuyorlar. Ayrıca steril dolum için izolatörlü muhafaza çözümlerini ve katı oral dozaj üretimi için granülasyon hattını da desteklemektedirler. Çeşitli temiz oda aksesuarlarını tamamlamak için çok sütunlu damıtma suyu sistemleri (WFI için), saf buhar jeneratörleri, çeşitli kapasitelerde WFI tankları, üretim ve depolama tankları, CIP/SIP sistemleri, otoklavlar sunarlar. Inmarob Lifescience portföyünü sürekli olarak genişletiyor ve şu anda ortakları tarafından üretilen ve geniş bir terapötik kategoriyi kapsayan çeşitli yaşam, bakım ürünleriyle ilgileniyor.

Inmarob Lifescience, yüksek teknoloji ürünler, özel ürünler sunarak güçlü bir farklılık yaratmıştır. Inmarob Lifescience'da tüm boyutlarda işbirliği felsefesi her zaman her iş stratejisinin ön saflarında yer alır. Derneklerinin her birinde, olumlu sonuçlara ve işe yol açabilecek karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmaya çalışırlar. Farmasötik işlemeye yönelik makinelerle ilgilenmektedirler.

ÜRÜNLER


SERTİFİKALARIMIZ